Skip to main content

Kontakt a rezervace focení

Neváhejte mě kontaktovat . . .

Napište mi :)

Odpovím nejpozději do 24 hodin

Petr Tomoszek

Svatební a rodinný fotograf

  • Vyšní Lhoty
  • okr. Frýdek - Místek
  • Moravskoslezský kraj

  • foto@tomoszek.cz

  • +420 728 760 599

  • IČ  08980217

uložte si kontakt do mobilu

Jsem členem světového sdružení svatebních fotografů MYWED

Vaše ohlasy

Klára a Tomáš
svatební focení

Teď jsem vyzvedla balíček ze zásilkovny. Waaaau. Opravdu moc moc děkujeme. Všechno je to krásné, no a krabička a dřevěná fleška nemá chybu! Máš to vyladěné do posledního detailu. Líp už jsme si fotografa ani vybrat nemohli! Jsme nadšeni a z celého srdce děkujeme 🙏 Budeme vřele doporučovat dal všem známým a kamarádům 🙂

Ingrid a Tomáš
svatební focení

Jsme velmi vděčni, že jsme si tě zvolili jako fotografa našeho velkého dne. Lepšího jsme si nemohli vybrat. Fotky jsou nádherné, plné emocí a autenticity, která z nich vyvěrá. Děkujeme, že jsi zachytil naši radost, ale také radost našich blízkých. Umíš vidět a zachytit lidskou krásu, která pro druhé se může zdát nepatrná. Za to ti velmi děkujeme...

Křtiny
Rodinné focení

Děkujeme za fotky, jsou překrásné. Zachytil jste v nich krásně všechny důležité okamžiky a průběh křtu. Jsme moc rádi, že jste nám křtiny fotil. Opravdu moc děkujeme! Ať vám Bůh žehná.

Tomáš a Ingrid
svatební focení

Vážíme si, že jsou fotky promyšlené a velmi lichotivě laděné a to jsme se báli, že to s námi budeš mít hooodně těžké (i když asi ano). Ani nevíme kdy si fotil a vzešlo z toho moc krásných fotek, které nejsou strojené a tím dodávají "šarm" a příběh naší svatby. Děkujeme za tvou pokoru a velmi vstřícné a obětavé jednání. Velice si toho vážíme i toho jak přátelský a milý jsi k nám byl.

Tomáš a Klára
předsvatební focení

Milý Petře, od mala jsem obdivovala fotky se zamilovanými snoubenci v přírodě… a díky Tobě se mi splnil sen! Fotky jsou naprosto dokonalé, oba dva s Tomem jsme nadšeni. Přesně takové fotky jsme si přáli a vysnili. Jedna je krásnější než druhá. Ještě jednou moc děkujeme. Jsi proste nejlepší :) Už teď se nemůžeme dočkat svatby :)

Zuzka a Marcel
svatební focení

Petře, máš opravdu nádhernou práci a ani nevíš jak moc si budeme vážit každé chvilky prožité nad společnými vzpomínkami z našeho svatebního dne... Na stotisíckrát ti za to děkujeme :)

    Svatební a rodinný fotograf

    Beskydy | Moravskoslezský kraj