Skip to main content

INSTAX na Vaší svatbě
35 Kč / fotka

Každý snímek, který pořídíte, vám během několika vteřin vyjede z fotoaparátu vytištěný na fotopapíře. Ještě v den svatby tak dostanete do ruky album plné krásných, papírových fotek.

Pokud chcete mít na své svatbě INSTAX, kontaktujte mě nejpozději 3 týdny před svatbou. Dejte vědět kolik fotek chcete (cca 1 fotka/osobu), já pak filmy zakoupím (nemám je běžně skladem).

V den svatby pak INSTAX přivezu a připravím na Vámi vybrané místo - fotokoutek, čistá bílá zeď, dřevěné zátiší, nebo jiné prostředí charakteristické pro místo, kde se svatba odehrává. Každá svatba, zvyky, hosté jsou něčím jiní, proto se nebojte vytvořit si vlastní rekvizity, svatební hosté to jistě ocení a focení je bude ještě více bavit... Doporučuji focením pověřit někoho ze zkušených svatebních hostů, ideálně nějakého kreativce. Případně i já mohu hosty vyfotit, pokud zrovna budu poblíž. Na konci dne si fotoaparát sbalím a Vám zůstávají krásné fotografie :)

Obchodní podmínky půjčení fotoaparátu INSTAX

Objednaná služba je doplňkovou službou k vybranému svatebnímu focení.

Cena služby se rovná ceně objednaných filmů, fotky jsou v balení po 10 kusech a mají rozměr 108 × 86 mm. 

  • 1 balení (10 fotografií) = 350 Kč
  • 5 balení (50 fotografií) = 1750 Kč

Cena za filmy bude po objednání uhrazena ještě před svatbou.

Pronajímatel v den svatby přiveze vybraný fotoaparát INSTAX + filmy a připraví je na místo připraveného fotokoutku (zajistí objednavatel). Fotoaparát bude dodán s nainstalovanými bateriemi. Po skončení focení (zpravidla na konci dne) si pronajímatel odveze INSTAX fotoaparát s sebou, fotografie nechává na místě.

Na požádání pronajímatel přístroje zaškolí jak INSTAX používat. V případě poškození přístroje v době propůjčené objednavateli se objednavatel zavazuje, že bude aktivně řešit případnou náhradu související s tímto poškozením.

Objednáním této služby objednavatel souhlasí s těmito podmínkami půjčovného.

Svatební a rodinný fotograf

Beskydy | Moravskoslezský kraj