Vše důležité o mém focení

Otázky a ODPOVĚDI . . .

Jak se na focení objednat?

Focení objednávejte telefonicky +420 728 760 599, e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes kontaktní formulář zde na webu.

Termín focení se stává závazným v momentě potvrzení oběma stranami. U svatebního focení je termín závazně potvrzen zaplacením zálohy.

Uskutečněním focení také souhlasíte s mými obchodními podmínkami.

Jak probíhá focení?

Focení obvykle trvá hodinku a probíhá formou procházky na předem domluveném místě. Někdy Vás budu trochu pózovat, ale většinou focení nechávám volný průběh, aby fotky působily přirozeně a uvolněně.

Na focení přicházejte pokud možno, co nejlépe na čas. Jestliže se z nějakého důvodu nemůžete dostavit, kontaktujte mě co nejdříve a buď termín posuneme ještě tentýž den nebo domluvíme nový.

Nabízím přátelský přístup a pokud Vám to nevadí, můžeme si tykat :)

Předsvatební focení

Předsvatební focení je společné fotografování ještě před svatbou. Jedná se o romantickou procházku ve Vyšních Lhotách (okr. Frýdek- Místek), případně mohu dojet k Vám - doprava 6 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta).

Na předsvatebním focení se osobně seznámíme a probereme detaily o Vaší svatbě. Nabízím přátelský přístup a pokud Vám to nevadí, můžeme si tykat :)

Focení nám zabere cca 1 hodinu, dostanete z něj minimálně 15 upravených fotek v elektronické formě.

Svatební focení novomanželů

Na svatbě je nejdůležitější být s rodinou a přáteli, proto (pokud je to možné) využívám k focení místa v okolí svatby, focení nám pak zabere přibližně hodinku.

Ideální čas pro společné focení nevěsty a ženicha je cca hodinku před západem slunce.

Za jak dlouho budou fotografie hotové?

Úpravy fotek potřebují svůj čas, obvyklá doba zpracování u svatebního focení je do 3 týdnů od focení svatby.

U ostatních fotografií je to obvykle do 1 týdne od zaplacení.

Jakým způsobem fotografie dostanu?

Jakmile fotografie pečlivě vyberu a upravím, pošlu Vám odkaz na zabezpečené ON-LINE úložiště, kde si fotografie můžete prohlížet, sdílet nebo stahovat v plné kvalitě po dobu 1 roku.

Výsledné foto dostanete jak v plném rozlišení vhodné pro tisk, tak ve velikosti vhodné pro internetové sdílení či prohlížení.

Neupravené fotografie a RAWy z focení neposkytuji.

Pokud je součástí balíčku originální dárková krabička s fotkama, dostanete ji poštou, nebo je možné osobní převzetí dle dohody. 

Jak se za fotografie platí?

Ceny za focení naleznete v jednotlivých portfoliích

Cestovné do 15 km od Vyšních Lhot je zdarma, jinak si účtuji 6 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta).

Svatby fotím po celé ČR, doprava do 20 km od Vyšních Lhot zdarma, jinak 6 Kč / km (započítává se i zpáteční cesta).

Platit je možné pouze převodem na účet 670100-2200989289/6210, fotografie pak předávám až po připsání platby. Na focení si tedy nemusíte nosit žádnou hotovost.

V případě focení svatby, požaduji zálohu ve výši 1000,- Kč. Zaplacením zálohy je termín závazně rezervován. Doplatek za focení svatby hradíte až při předání fotografií.

V případě zrušení svatebního focení z Vaší strany není záloha vrácena.

TFP focení

Máte zajímavou tvář, nebo netradiční nápad?

Nabízím TFP focení především v okrese Frýdek-Místek (exteriér), formu spolupráce, kde ani jedna ze stran nemá nárok na honorář a fotky tak slouží především k rozšíření portfolia fotografa či modelky.

Focení bude probíhat přibližně hodinku a dostanete pak 10 upravených fotek.

Autorská práva

Všechny fotografie podléhají autorskému zákonu a bez mého předchozího souhlasu nesmí být použity pro jakýkoliv komerční účel, propagaci nebo prodej. Fotografované osoby smí fotografie používat pro soukromé účely prezentace v jakékoliv vytisknuté formě či na webu, sociálních sítích či kdekoliv jinde.

Fotografie u mě na webu a sociálních sítích jsou prezentovány pouze s Vaším souhlasem. Bez něj je nikde nezveřejňuji. Vašeho souhlasu si moc Vážím a jsem rád, když mi jej poskytnete, protože díky tomu je mohu ukázat ostatním.

© 2020 Petr TOMOSZEK | VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

 

Při poskytování služeb mi pomáhají soubory cookie, používáním webu vyjadřujete souhlas